10 тонн палива вилучили правоохоронці з нелегальної автозаправної станції

10 тонн палива вилучили правоохоронці з нелегальної автозаправки
Фото: khmel.gp.gov.ua

Правоохоронними органами Хмельниччини проводиться активна, спільна та злагоджена робота, спрямована на протидію діяльності нелегальних автозаправних станцій та автозаправних пунктів на території області. За результатами вжитих заходів, у межах досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), що здійснюється за процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури слідчим відділом Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, припинено діяльність нелегальної автозаправної станції у м. Старокостянтинів.

У ході проведення санкціонованого судом обшуку правоохоронцями із залученням працівників оперативного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та спеціаліста ДП «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» виявлено та вилучено близько 10 тонн дизельного палива та устаткування для його продажу.

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, за клопотанням сторони обвинувачення на вилучене майно ухвалою суду накладено арешт.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Нагадаємо, що 3 місяці і 11 днів арешту призначили жінці за невідпрацьовані громадські роботи. За попереднім вироком жінці призначили 120 годин громадських робіт. Відбувати їх вона мала протягом листопада-грудня 2017 року  на комунальному підприємстві і у сільраді.  Відпрацювавши лише 30 з них більше на роботу не з’являлась. Про свій переїзд в інший район орган пробації вона не повідомила. Жінка свою вину визнала. Суд врахував, що за місцем проживання вона характеризується негативно, зловживає алкоголем, позбавлена батьківських прав щодо своїх двох дітей. Відтак, призначив обвинуваченій покарання у виді арешту.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне