Антимонопольний комітет на Хмельниччині очолить людина з орбіти екс-губернатора

Переможцем конкурсу на посаду голови Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету визначено Олега Федорчука
Фото: “Є”

Переможцем конкурсу на посаду голови Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету визначено Олега Федорчука з результатом 10,6 балів.

Про це повідомляє сайт АМКУ.

У поданій електронній декларації за 2017 рік пан Федорчук зазначив, що є власником ТОВ “Горинь теплоінвест”.

Крім цього, він є головою ревізійної комісії ТОВ “Ізяславтрансбуд”, власниками якого є мешканець Рівненщини Юрій Гасюк і екс-губернатор Хмельниччини, а нині голова вченої ради Хмельницького університету управлінні і права Олександр Буханевич.

Фірми “Горинь теплоінвест” та “Ізяславтрансбуд” пов’язує одна та ж контактна адреса (місто Ізяслав, вул. Онищука, 11) і спільний телефон – 0385240540.

Протягом 2006-2008 років Олега Федорчук працював заступником голови-керівником апарату Хмельницької обласної державної адміністрації при голові ОДА Олександру Буханевичу. З 2008-2010 роки був першим заступником голови Державної податкової адміністрації у Хмельницькій області.

Як писав НГП, у жовтні 2018 року посаду голови Хмельницького обласного територіального відділення АМК залишив Віталій Олуйко, який керував відомством з 2009 року.

Інформує Незалежний громадський портал

Нагадаємо, що впродовж осені та першого місяця зими ОПОРА здійснювала моніторинг передвиборчої ситуації в Україні, зокрема й на Хмельниччині. Досліджували активність потенційних кандидатів, пов’язаних з ними політичних партій та організацій. Як показало довготермінове спостереження, свою агітаційну діяльність політики розпочали задовго до офіційного старту виборчих перегонів. З-поміж основних проявів дочасної агітації на Хмельниччині – візити потенційних кандидатів, благодійні ініціативи, зростання кількості зовнішньої реклами політиків та замовних матеріалів про них у місцевих медіа. Про це під час прес-конференції 28 грудня розповів Андрій Попик, координатор кампанії громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Хмельницькій області.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне