На Хмельниччині на водоймах виявили понад сотню метрів сіток

На Хмельниччині на водоймах виявили понад сотню метрів сіток
Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

Про це повідомоляє прес-служба Хмельницького рибоохоронного патруля.

У період з 1 по 7 лютого 2019 року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили вісім порушень природоохоронного законодавства. Конфісковано 46 од. заборонених знарядь лову, загальною довжиною 105 метрів.

До прикладу, третього лютого затримано порушника на р. Південний Буг у м. Хмельницький. Чоловік рибалив за допомогою заборонених знарядь лову – трьох сіток, загальною довжиною чотири метри.

Шостого лютого інспектори виявили місцевого жителя на р. Збруч, поблизу с. Поляни Волочиського району, який рибалив за допомогою заборонених знарядь лову. У нього конфісковано дві сітки, загальною довжиною 2,2 метри.

На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено до рішення суду.

Того самого дня на ринку у м. Волочиськ задокументовано порушення порядку збуту водних біоресурсів. Громадянин реалізовував 3 кг коропа, 1,5 кг щуки, 2 кг карася сріблястого та 0,5 кг плітки без дозвільних документів. На порушника оформлено протокол за ст. 88-1 КУпАП.

Сьомого лютого під час здійснення рибоохоронних заходів на р. Ушиця, поблизу с. Велика Кужелива Дунаєвецького району патрульні виявили заборонені знаряддя лову – 37 сіток, загальною довжиною 36 метрів.

37 “екранів” виявили на річці Ушиця Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

«Вкотре звертаємось до громадян і наголошуємо, що необхідно дотримуватись Правил любительського та спортивного рибальства. Взимку вилов риби дозволяється проводити зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування не більше п’яти на рибалку. Добова норма вилову риби становить три кг», – нагадав керівник Управління Андрій Полудняк.

У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (0382) 79-20-88.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне