Статистика травматизму в Кам’янці за минулий тиждень

Статистика травматизму в Кам'янці за минулий тиждень
Фото: kam-pod.gov.ua

За даними травмпункту міської лікарні, з 1 січня по 8 січня в Кам’янці-Подільському зареєстровано 156 осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру (за попередній тиждень 214 осіб). В тому числі 23 дитини (за попередній тиждень – 30).

Проведено 12 попередньо-хірургічних операцій; накладено 45 гіпсів (за попередній тиждень – 60). 13 осіб постраждали внаслідок криміналу. 5 – внаслідок ДТП. Госпіталізовано 7 осіб. Виробничі травми відсутні.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення вкотре звертає увагу на правила поводження з електроприладами. Слідкуйте за навантаженням на електромережу квартири чи будинку, уважно читайте інструкції з поводження та експлуатації обігрівачів та інших електроприладів. Запам’ятайте, одна іскра може стати причиною пожежі.

Інформує начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Ю. Крилов

Нагадаємо, що у Кам’янці планують провести масштабне ралі. Асоціація готельєрів і рестораторів за підтримки Автомобільної федерації України (FAU) працює над проведенням 10-11 травня в Кам’янці-Подільському масштабного ралі за участю близько 60-ти українських та іноземних екіпажів.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне