Більше ста п’ятикласників відвідали міську раду з екскурсією

головна
Фото: khm.gov

Учні п’ятих класів Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи №29 побували на екскурсії в приміщенні Хмельницької міської ради. Першу частину пізнавального заходу школярі працювали із екскурсоводом музею історії міста Хмельницького, а другу провела керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

2б

khm.gov

Під час екскурсії діти ознайомилися із історією будівлі, діяльністю міських голів та іншими цікавинками пов’язаними з історією приміщення. За інформацією Хмельницької міської ради, під час другої частини школярі працювали в сесійній залі. Там Юлія Сергіївна розповіла про важливі принципи місцевого самоврядування, процес обрання міського голови, депутатів Хмельницької міської ради, акцентувала увагу на отриманні якісних знань, адже саме діти є майбутнім Хмельницького та України.

7

khm.gov

Окремо керуюча зупинилася на діяльності міського голови Олександра Симчишина, депутатів, які були обрані мешканцями міста, складі міської ради. Під час спілкування п’ятикласники мали змогу, в ігровій формі, обрати міського голову. За результатами дебатів між трьома кандидатами, на посаду очільника міста присутні підтримали Дмитра Голотюка, який зачитав текст присяги і зайняв місце в президії. Після цього він обрав собі заступників та секретаря міської ради.

8

khm.gov

9

khm.gov

Ще одним цікавим пунктом екскурсії було те, що присутні могли поставити запитання новообраному меру. Так, дітей цікавили питання будівництва житла, підвищення заробітної плати, підтримки малого та середнього бізнесу, розвитку освітньої галузі. Ось такі недитячі питання цікавили школярів.

На завершення діти обрали наступний навчальний заклад, учні якого відвідають міську раду з екскурсією. Ним став навчально-виховний комплекс.

Нагадаємо, “Котики Шредінгера” позмагалися за першість на Всеукраїнському турнірі з фізики. У Житомирі завершився фінальний етап ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків. Він тривав з 23 до 28 листопада У ньому взяли участь команди з різних міст України: Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Волині, Чернівців, Хмельницького.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне