На Хмельниччині судитимуть двох ділків, які виготовляли фальсифікований алкоголь

im578x383-vodka-kpxby-
Фото: poltava365

Завдяки скоординованим прокуратурою області заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками ДФС у червні цього року викрито підпільний цех. Там виготовляли фальсифікований алкоголь.

Досудове розслідування за вказаним фактом проводиться слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області, за процесуального керівництва прокуратури області.

Під час слідства встановлено, що житель м. Кам’янець-Подільський, з метою отримання стабільних незаконних прибутків, у квітні 2017 року створив стійку злочинну групу. До її складу чоловік залучив ще трьох осіб.

Відповідно до розподілу обов’язків між її учасниками, один зловмисник безпосередньо здійснював виготовлення фальсифікату в цеху. А організатор з іншими членами групи закупляли сировину та продавали готову продукцію замовникам. Виготовляли алкоголь в орендованих у м. Кам’янець-Подільський нежитлових приміщеннях, обладнаних під цехи, які постійно змінювали. Використовуючи спеціальне обладнання, спільники виготовляли продукцію під виглядом горілки та коньяку. Розливали алкоголь в так звані «beg-in-box», ПЕТ пляшки та каністри різної ємності з логотипами написів «Пшенична», «Фінляндія», «Єльцин», «Абсолют» та іншими.

Як інформує прес-служба прокуратури, ділки реалізовували виготовлену продукцію кінцевим споживачам через мережу закладів громадського харчування.

Незважаючи на методи конспірації в червні цього року діяльність групи припинено. А під час санкціонованих обшуків вилучено обладнання, яке використовувалось у злочинній діяльності, та продукцію на суму близько 1,9 млн. грн.

Викритим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28  ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України. Це незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів… що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

Щодо двох підозрюваних, які у повній мірі визнали свою вину, до суду скеровано обвинувальні акти з угодами про визнання винуватості. Досудове розслідування відносно двох інших членів організованої злочинної групи триває. А стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на його завершення.

 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне