Правоохоронними органами Хмельниччини повідомлено про підозру чотирьом особам, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані алкогольні напої

Фото: fakty.com.ua

Завдяки скоординованим прокуратурою області заходам та належно спланованим слідчим (розшуковим) діям працівниками Державної фіскальної служби та управління Служби безпеки України в області у червні цього року викрито підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю.

Досудове розслідування за вказаним фактом проводиться слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, під час слідства встановлено, що житель м. Кам’янець-Подільський, з метою отримання стабільних незаконних прибутків, у квітні 2017 року створив стійку злочинну групу, до складу якої залучив ще трьох осіб.

Відповідно до розподілу обов’язків між її учасниками, один зловмисник безпосередньо здійснював виготовлення фальсифікату в цеху, а організатор з іншими членами групи закупляли сировину та продавали готову продукцію замовникам.

Виготовляли алкоголь в орендованих у м. Кам’янець-Подільський нежитлових приміщеннях, обладнаних під цехи, які постійно змінювали. Використовуючи спеціальне обладнання, спільники виготовляли продукцію під виглядом горілки та коньяку, яку розливали в так звані «beg-in-box», ПЕТ пляшки та каністри різної ємності з логотипами написів «Пшенична», «Фінляндія», «Єльцин», «Абсолют» та іншими.

У подальшому, ділки реалізовували виготовлену продукцію кінцевим споживачам через мережу закладів громадського харчування м. Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільського району.

Незважаючи на методи конспірації в червні цього року діяльність групи припинено, а під час санкціонованих обшуків вилучено обладнання, яке використовувалось у злочинній діяльності, та продукцію на суму близько 1,9 млн. грн.

Наразі викритим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене організованою групою, шляхом відкриття підпільного цеху з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей).

Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із застосуванням спеціальної конфіскації.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне