У міськвиконкомі Шепетівки збиралася комісія з приводу відключення газу

В Шепетівці збиралася комісія з приводу відключення газу
Фото:

Сьогодні відбулось засідання комісії з приводу техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Шепетівській міській раді.

7 листопада до міської ради надійшов лист від ПАТ «Шепетівкагаз». В ньому  адміністрація підприємства повідомляє, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і досі не забезпечило врегулювання заборгованості перед ПАТ НАК «Нафтогаз України». Також воно не підтвердило обсяги природного газу (номінації) від ПАТ НАК «Нафтогаз України». Станом на 8 листопада 2018 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» продовжує здійснювати крадіжку природного газу. Підприємство самовільно втручається в газорозподільну мережу м. Шепетівки. З огляду на створення аварійно-небезпечної ситуації поєднаної з пошкодженням обладнання, витоками газу, небезпекою для життя людей, викраденням природного газу на значну суму з газорозподільної мережі, ПАТ «Шепетівкагаз» повідомило шепетівчан, що ПАТ «Укртрансгаз», як Оператор ГТС зобов’язане з 13 листопада 2018 року здійснити пониження тиску в газорозподільній мережі міста Шепетівки до нуля.

Члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Шепетівській міській раді, заслухавши повідомлення про виникнення обставин, що становлять загрозу безпеці постачання природного газу та можуть спричинити настання кризової ситуації вважає, що відключення газу викличе соціальну напругу серед населення міста, різке погіршення санітарно-побутових умов, раптового підвищення рівня захворюваності населення (особливо дітей та осіб похилого віку)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради.

Повідомляє сайт міста Шепетівка

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне