ілюстративне
Це ключовий інструмент громадського контролю за прозорістю, ефективністю та чесністю роботи відомства.
Громадський контроль – це голос суспільства у питаннях, які впливають на нашу безпеку та захист.
Обрані кандидати матимуть змогу ставити незручні запитання, вимагати відповіді та контролювати процеси, які раніше залишатися в тіні.
Робота антикорупційної ради сприяє не тільки виявленню порушень, але й зміцнює авторитет держави в очах суспільства та міжнародних партнерів.
40 кандидатів від 19 громадських об’єднань візьмуть участь у конкурсі.
Серед них – ветерани російсько-української війни, громадські діячі Юрій Гудименко та Олег Чернов; волонтерка та голова БФ «БОН», радниця Головнокомандувача ЗСУ Залужного в 2022-2024 рр. Ореста Бріт; відома своїми антикорупційними розслідуваннями журналістка видання «Цензор.Нет» Тетяна Ніколаєнко; юристка та активна учасниця Ради громадського контролю НАБУ Анастасія Шуба; співзасновниця і голова організації НАКО, що бореться з корупцією в сфері нацбезпеки, Олена Трегуб та інші.
Голосування відбудеться 7 січня з 09:00 до 21:00. Для цього потрібно перейти за посиланням https://rgk.vote.mod.gov.ua/ та авторизуватись через «Дію».
Порушник й раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочин. За скоєне йому може загрожувати до трьох років позбавлення волі.
У Хмельницькому 13 квітня відбувся вже третій благодійний забіг «Біжимо заради Перемоги».
На Хмельниччині у березні більшість продуктів харчування зросли у ціні. Найбільше подорожчали яйця, фрукти, м'ясо, олія та риба.
Корпуси двох реакторів ВВЕР-1000, які попередньо планувалися для болгарської АЕС "Белене", і щодо яких велися переговори з Україною, не будуть…
14 квітня до відділення поліції Нетішина звернувся місцевий житель, водій однієї зі служб таксі, якому пасажир спричинив тілесні ушкодження.
У Міністерстві охорони здоров’я п’ять місяців триває перевірка медико-експертних справ працівників прокуратури Хмельницької області щодо правомірності отримання інвалідності.
Leave a Comment