ілюстративне
З початку 2024 року статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 119 громадянам.
У Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, який започаткувала Генеральна Асамблея ООН, Міністерство соціальної політики України нагадало, що постраждати від цього злочину може будь-хто, не дивлячись на вік, соціального статусу та рівня освіти.
Згідно зі статистикою: 13 людей постраждали від сексуальної експлуатації; 8 — трудової експлуатації; 7 — втягнення у жебрацтво; 3 — втягнення осіб у злочинну діяльність; 1 — продаж дитини, 17 — використання у збройних конфліктах, 70 — інші види.
Водночас — за видами торгівлі людьми — 72 особи постраждали від внутрішньої торгівлі, 45 — від торгівлі людьми в інших країнах та ще 2 — інші види.
Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто, будь-яка людина, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти тощо.
Важливо знати, що робити у ситуації, коли ви чи ваші близькі у небезпеці.
Перш за все, звертатися на урядову «гарячу» лінію з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей — 15-47.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 10 квітня, близько 08:30 години по вул. Молодіжній.
Жінка є членом експертної команди з повсякденного функціонування особи, утвореної замість ліквідованої медико-соціальної експертної комісії (МСЕК).
Засуджений і раніше притягувався до відповідальності за аналогічні злочини і на момент затримання перебував на умовному терміні.
На Хмельниччині судитимуть міського голову Нетішина Олександра Супрунюка. Його підозрюють у службовій недбалості при закупівлі дронів для військових, через що державі було…
У 2024 році голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк отримала 514 199 гривень заробітної плати. Такі дані оприлюднені в її щорічній декларації…
Організували протизаконну діяльність мешканець Кам'янця-Подільського та посадовець ТЦК з Чернівецької області.
Leave a Comment