На Київщині низка супермаркетів не працює через перебої з електропостачанням

Низка супермаркетів у Києві та області призупинили роботу через відключення електроенергії.

Про це повідомили, зокрема, рітейлери “Novus”, “Сільпо”, інформує Економічна правда.

“Через відключення не всі магазини можуть працювати у звичному режимі, тож просимо вас заздалегідь перевіряти актуальний графік роботи”, – говориться у повідомленні.

“Ми всі зараз у непростій ситуації через перебої з електропостачанням. Команда NOVUS робить усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу магазинів і бути поруч із вами”, – зазначає “Novus”.

У “Сільпо” повідомили, що через низьку температуру й часткові блекаути обладнання в окремих супермаркетах часом виходить з ладу. У таких випадках супермаркет може бути ненадовго зачинений.

“Команди на місцях роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу. “Щоб дізнатися, чи працює конкретний супермаркет “Сільпо”, — напишіть нам у соцмережах або зателефонуйте на гарячу лінію. Ми також можемо підказати адресу найближчого супермаркету, що працює”, – говориться у повідомденні.

У “Сільпо” ЕП уточнили, що йдеться про супермаркети не лише у Києві та області, але й у іншних містах України.

“Навіть у дні тривалих відключень електроенергії ми намагаємося залишатися поруч, щоб у вас була можливість прийти по продукти, підзарядити гаджети та зігрітися”, – запевняє рітейлер.

СЕО мережі Novus Марк Петкевич розповів, що “Novus” інвестував 385 млн грн у резервні генератори, системи зберігання енергії та першу хвилю сонячних станцій.

Сумарна потужність генераторів становить понад 33 МВт, а 15 магазинів до кінця року працюватимуть на сонячній генерації.

“Ми впроваджуємо системи енергоефективності, LED-освітлення, розумне охолодження. Коли енергетична інфраструктура країни під атаками і логістика може бути перервана, магазин працює як острівна точка стабільності для громади, де люди завжди можуть купити необхідне”, – зазначив він.

У той же час торговельна мережі “АТБ” говорить, що масового закриття магазинів у Києві та області немає.

“Всі магазини торговельної мережі “АТБ” у Києві та Київській області працюють у штатному режимі. Торговельні об’єкти компанії забезпечені автономними джерелами живлення (генераторами), що дозволяє підтримувати безперебійну роботу навіть у разі перебоїв з електропостачанням”, – запевняє рітейлер.

“У поодиноких випадках виникнення технічних або логістичних труднощів компанія оперативно реагує та вживає необхідних заходів для їх усунення, аби гарантувати стабільну роботу магазинів і доступність товарів для споживачів”, – зазначили у “АТБ”.

Leave a Comment
Поділитися

Останні новини

Переговори на умовах ультиматумів: Лавров заявив, що рф не зупинить бойові дії заради миру

Російська федерація декларує готовність до початку переговорного процесу «у будь-який момент», проте категорично відкидає ключову умову міжнародних посередників щодо фіксації…

13 години тому

Літній вихід: ДПСУ фіксує щоденний незбалансований виїзд з України десятків тисяч громадян

На державному кордоні України зафіксовано різке зростання пасажиропотоку, характерне для літнього сезону, проте динаміка перетинів свідчить про суттєвий відтік населення…

14 години тому

Нові правила бронювання на Хмельниччині: ОВА посилила критерії для аграріїв та сфери послуг

Хмельницька обласна військова адміністрація вносить суттєві зміни до регіональних критеріїв визначення критичності підприємств, на основі яких бізнес має право бронювати…

14 години тому

Міжнародний рейс у кюветі: на Хмельниччині поліція розслідує перекидання автобуса з туристами до Болгарії

На Хмельниччині правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом масштабної дорожньо-транспортної пригоди за участю туристичного автобуса міжнародного сполучення.

15 години тому

На Хмельниччині викрито підприємицю, яка сприяла незаконному отриманню майже 880 тис. грн виплат за «зеленим» тарифом

За даними слідства, жінка здійснювала діяльність у сфері технічної інвентаризації нерухомого майна та посприяла реалізації схеми незаконного отримання коштів за…

17 години тому

У Шепетівському районі поліцейські затримали двох наркоторговців

Правоохоронці викрили та затримали 26-річну шепетівчанку та 41-річного ізяславчанина, які зберігали з метою збуту наркотичний засіб кратом в особливо великих…

17 години тому