Платники єдиного податку мають право на відпустку

52
Фото: .obozrevatel.com

Головне управління ДФС у Хмельницькій області інформує, що відповідно до пункту 295.5 статті 295 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Для отримання звільнення від сплати єдиного податку платнику необхідно подати заяву до контролюючого органу за місцем реєстрації. В заяві необхідно зазначити період щорічної відпустки. Така заява подається у довільній формі.

Нагадуємо, відповідно до п. 295.1 ст. 295 ПКУ  платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного  податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку та заяви щодо періоду щорічної відпустки  (п. 295.2  ст. 295 ПКУ).

Звертаємо увагу,  для уникнення порушення строків сплати авансових платежів рекомендуємо подавати заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне