ілюстративне
Зловмисники в інтернеті під виглядом надання українцям нібито від держави компенсації за пошкоджене чи зруйноване внаслідок бойових дій житло розповсюджують шахрайські посилання, за допомогою яких потім отримують доступ до банківських рахунків своїх жертв та спустошують їх.
Саме на таке шахрайське посилання натрапив 42-річний житель Старокостянтинова, який побачив фейкове оголошення про надання грошової допомоги в одному із месенджерів. Перейшовши за ним, потерпілий ввів особисті дані, після чого з його рахунку зникло понад 90 тисяч гривень.
Працівники поліції за даним фактом проводять перевірку.
Правоохоронці нагадують: будь-яку допомогу можна оформляти лише на офіційних ресурсах. Не довіряйте оголошенням про надання фінансової допомоги у месенджерах. Щоб не натрапити на шахраїв, завжди перевіряйте інформацію про той чи інший вид допомоги на сайтах державних установ.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
У Хмельницькому депутати міської ради узаконили норму, що жоден із перенесених у місті МАФів не може бути більшим за 30 квадратних метрів.
За позовом Хмельницької обласної прокуратури укладено охоронний договір на об’єкт культурної спадщини – «Будинок 1956 року» по вул. І. Франка,…
З початку року поліцейські тричі притягували 38-річного фігуранта до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства.
Слідчі Державного бюро розслідувань затримали заступника ректора з матеріального забезпечення Національної академії Держприкордонслужби полковника Петра Ткачука.
За позовами Хмельницької обласної прокуратури в інтересах Хмельницької обласної військової адміністрації поверненню у державну власність підлягають землі авіаційного транспорту на…
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 39-річного місцевого жителя в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.
Leave a Comment