У Славутській лікарні облаштували укриття з операційною та реанімаційною палатами

Завершилися основні роботи із облаштування найпростішого укриття в одному із лікарняних корпусів міської лікарні. За своїм призначенням воно виконуватиме як захисну функцію, так і містить усі умови для надання необхідної медичної допомоги під час повітряних тривог.
 
«Загалом площа укриття дозволяє розмістити у ньому до 350 осіб. Важких хворих – до 20, – розповів директор медзакладу Леонід Радзивілюк. – Увійшовши у мережу спроможних медичних закладів кластерного типу, Славутська міська лікарня повинна відповідати певним вимогам та комплексному наданню медичної допомоги у будь-який час, в тому числі у період частих повітряних загроз та небезпек. Тому я звернувся до міського голови та депутатського корпусу із тим, щоб облаштувати підвальне приміщення і як укриття для відвідувачів лікарні та медперсоналу, так і операційну та інші палати на випадок повітряної небезпеки. Дякую їм, що вони відгукнулися. І ось сьогодні, ми маємо цілий комплекс зручних та функціональних приміщень: укриття, операційний блок, реанімаційну палату, палату для важких хворих тощо. У цілому все готове та функціонує (є запасні виходи, працює ліфт, підведено кисень, є резервне освітлення тощо). Залишилося усе доукомплектувати, адже будемо ще доставляти ліжка, розширяти зону для сидіння на випадок тривалого перебування. Можна завозити медикаменти, інструменти та працювати. Крім того, тут також передбачене укриття для здобувачів освіти Славутської гімназії № 5».
 
 
Як зауважив Леонід Радзивілюк, це безпека та гарантія того, що люди у будь-який момент можуть отримати допомогу, навіть народити дитину. Дай Бог, щоб такої потреби не було і щоб всі працювали у звичному режимі, у безпеці. Ще раз хочу подякувати міському голові Василю Сидору, депутатському корпусу, будівельникам, моїм працівникам, які також активно долучалися до виконання робіт, тобто всім тим, хто був задіяний. Спільно зроблено велику та важливу справу!
Міський голова Василь Сидор зазначив:
 
«Облаштування укриття – це не лише необхідність, цього вимагав зробити час. Тому керівництво закладу звернулося до мене та до депутатів, і наразі ми бачимо, що за досить короткий термін виконано великий обсяг складних робіт. Звісно, було б добре, якби воно не знадобилося, але ми повинні бути готовими до всього, адже у період постійних обстрілів рф території України мова йде про життя та безпеку людей. Дякую колективу лікарні за проведену роботу та усім, хто працює на перемогу!
 
 
Пресслужба Славутського МВК
Leave a Comment

Останні новини

Кібершахрайство на мобілізації: СБУ ліквідувала хакерів, які створили платний клон застосунку «Резерв+»

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією нейтралізувала хакерське угруповання, яке розробило та запустило в мережу фейкову копію офіційного державного…

2 дні тому

Жорсткий заслін лудоманії: Кабмін заблокує доступ військовослужбовців до азартних ігор

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка запроваджує офіційний механізм обмеження доступу військовослужбовців до азартних ігор на період дії воєнного стану.

2 дні тому

Свобода важливіша за гроші: більшість українців ставлять суверенітет і території вище за особистий добробут

Для більшості громадян України незалежність, суверенітет та територіальна цілісність держави залишаються головними пріоритетами, які переважають питання особистого фінансового добробуту.

2 дні тому

Ціни на вищу освіту стрімко зростають: аналітики назвали найдорожчі спеціальності та регіони України

В Україні зафіксовано чергове суттєве підвищення вартості вищої освіти на контрактній основі. Згідно з аналізом конкурсних пропозицій від порталу Education.ua,…

3 дні тому

Збройовий бізнес на пошті: хмельницькі поліцейські викрили підлітка, який переробляв та продавав бойові пістолети

Слідчі Хмельницького управління Національної поліції оголосили підозру 17-річному жителю Івано-Франківської області, який налагодив незаконний бізнес із виготовлення та продажу вогнепальної…

3 дні тому

Спроба зґвалтування на Хмельниччині: далекобійник заманив у вантажівку та намагався скривдити 13-річну дівчинку

У Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області правоохоронці розслідують зухвалий напад на дитину.

3 дні тому