https://hm.npu.gov.ua/
Автопригода сталася вчора, 27 вересня, близько 20.00 години в м. Шепетівка по Старокостянтинівському шосе.
Попередньо встановлено, що 50-річний водій «ВАЗ 2109» скоїв наїзд на місцеву жительку, що перетинала проїжджу частину поза межами пішохідного переходу.
У результаті ДТП жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді переломів верхніх та нижніх кінцівок. Її госпіталізували до реанімаційного відділення Шепетівської багатопрофільної лікарні.
За даним фактом слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом) і наразі встановлюють усі обставини події.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Нагадаємо, що 27 вересня о 01:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вул. Першотравнева в смт Вовковинці, Вовковинецької територіальної громади, Хмельницького району.
У Хмельницькому засудили 63-річного місцевого жителя, який після смерті свого знайомого підробив документи й незаконно отримував його пенсію.
Правоохоронці встановили, що керівництво закладу на платній основі надавало пацієнтів місцевим жителям для виконання тих чи інших господарських робіт.
Упродовж 2 липня на території Хмельницької області ліквідовано сім пожеж.
Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 30-річного мешканця Хмельницького району за фактом державної зради.
Своїми діями обвинувачені завдали 72-річному потерпілому шкоди на понад 80 тисяч гривень. Зловмиснику, який вже у восьмий раз притягується до…
2 липня о 07:42 до Служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу села Бокиївка Хмельницького району.
Leave a Comment