За перший тиждень травня рибоохоронці Хмельниччини викрили 11 порушень

У період з 1 по 7 травня 2019 року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 11 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, було складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та ще шість – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Про це повідомляє прес-служба патруля. 

«Загалом, у порушників конфісковано 20 кг водних біоресурсів та сім од. заборонених знарядь лову (сітні). Збитки, завдані рибним запасам, склали 3 646 грн», – повідомив керівник рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

khm.darg.gov

Для прикладу, третього травня 2019 року державні інспектори виявили порушення правил рибальства. Місцеві жителі здіснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – екранами на р. Горинь в межах м. Нетішин Славутського району. На щастя, порушникам не вдалось упіймати водні біоресурси.

П’ятого травня 2019 року Хмельницький рибоохоронний патруль зафіксували порушення правил рибальства. Інцидент стався на р. Південний Буг, поблизу смт. Меджибіж Летичівського району. Чоловік здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – хваткою. Незаконним способом він добув 43 екз. карася сріблястого та один екз. окуня. Своїми діями завдав збитків на суму 748 грн.

khm.darg.gov

На всіх правопорушників складено адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства. Матеріали справ направлено до судів, а заборонені знаряддя лову вилучено.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства: (068) 384 98 10.

Довідкова інформація

Нагадуємо, з першого квітня на Хмельниччині діє нерестова заборона. Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

Leave a Comment

Останні новини

Понад 6 мільйонів гривень збитків на закупівлі дронів для військових: на Хмельниччині судитимуть мера Нетішина

На Хмельниччині судитимуть міського голову Нетішина Олександра Супрунюка. Його підозрюють у службовій недбалості при закупівлі дронів для військових, через що державі було…

14 години тому

Роялті на мільйон і годинник Chopard: що задекларувала голова Хмельницької облради

У 2024 році голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк отримала 514 199 гривень заробітної плати. Такі дані оприлюднені в її щорічній декларації…

15 години тому

Правоохоронці Хмельниччини викрили міжрегіональну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон

Організували протизаконну діяльність мешканець Кам'янця-Подільського та посадовець ТЦК з Чернівецької області.

15 години тому

Повідомив про “замінування” вокзалу та ринку: мешканцю Хмельниччини загрожує до 6 років ув’язнення

Шепетівська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 28-річного мешканця міста, якого обвинувачують у завідомо неправдивому повідомленні про загрозу…

18 години тому

За підробку та використання фальшивого посвідчення водія мешканка Житомирської області заплатить штраф

За публічного обвинувачення Летичівської окружної прокуратури 58-річну мешканку міста Бердичів Житомирської області визнано винною в підробці та використанні посвідчення водія.

19 години тому

У Хмельницькому родинам загиблих поліцейських вручили посмертні нагороди

У Хмельницькому вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули на фронті, захищаючи Україну. Родини чотирьох поліцейських отримали відзнаки Президента України «За оборону…

20 години тому