За перший тиждень травня рибоохоронці Хмельниччини викрили 11 порушень

У період з 1 по 7 травня 2019 року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 11 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, було складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та ще шість – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Про це повідомляє прес-служба патруля. 

«Загалом, у порушників конфісковано 20 кг водних біоресурсів та сім од. заборонених знарядь лову (сітні). Збитки, завдані рибним запасам, склали 3 646 грн», – повідомив керівник рибоохоронного патруля Андрій Полудняк.

khm.darg.gov

Для прикладу, третього травня 2019 року державні інспектори виявили порушення правил рибальства. Місцеві жителі здіснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – екранами на р. Горинь в межах м. Нетішин Славутського району. На щастя, порушникам не вдалось упіймати водні біоресурси.

П’ятого травня 2019 року Хмельницький рибоохоронний патруль зафіксували порушення правил рибальства. Інцидент стався на р. Південний Буг, поблизу смт. Меджибіж Летичівського району. Чоловік здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – хваткою. Незаконним способом він добув 43 екз. карася сріблястого та один екз. окуня. Своїми діями завдав збитків на суму 748 грн.

khm.darg.gov

На всіх правопорушників складено адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства. Матеріали справ направлено до судів, а заборонені знаряддя лову вилучено.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства: (068) 384 98 10.

Довідкова інформація

Нагадуємо, з першого квітня на Хмельниччині діє нерестова заборона. Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

Leave a Comment

Останні новини

У Хмельницькому внаслідок вибуху газоповітряної суміші травмувався чоловік

Сьогодні рятувальники прийняли терміновий виклик про інцидент у Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей у Хмельницькому.

13 години тому

Житлова субсидія на неопалювальний сезон для більшості українців буде перепризначена автоматично

Російська агресія та енергетичний терор продовжують наносити колосальну шкоду Україні й українцям.

15 години тому

Авто, яке розшукували у Бельгії, знайшлося на Хмельниччині

Сьогодні до Кам’янець – Подільського сервісного центру МВС звернувся місцевий житель аби зареєструвати омріяне авто.

16 години тому

Чи ближче до народу: на що парламентські партії витрачають держкошти у регіонах?

“Європейська солідарність” минулого року отримала понад 137 млн гривень держфінансування. Найбільшою статтею витрат регіональних осередків партії ЄС виявилася сплата податків…

18 години тому

У Хмельницькому перевіряють факт замінування держустанови

У Хмельницькому сьогодні, 2 травня, до поліції надійшло повідомлення про замінування однієї з держустанов обласного центру.

19 години тому

У Службі відновлення закликали мешканців Хмельниччини не робити стихійні сміттєзвалища поблизу доріг

У Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області закликали мешканців Шепетівської громади не облаштовувати стихійні сміттєзвалища в межах смуги…

19 години тому