Обрано запобіжний захід в.о. директора будинку-інтернату

Фото: Апеляційний суд Хмельницької області

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає у забороні залишати своє місце проживання в період часу з 23 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв. жінці, яка підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення).

Жінка, підозрюється в тому, що в період часу з лютого 2011 року по березень 2013 року, перебуваючи на посаді тимчасово виконуючого обов’язки директора будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, будучи службовою особою, використовуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зловживаючи своїм службовим становищем та наданими їй повноваженнями, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів, достовірно знаючи порядок та умови прийняття, утримання і відрахування з будинку-інтернату громадян похилого віку та інвалідів, діючи єдиним умислом, протягом 2011-2013 років створила умови щодо фіктивного зарахування до будинку-інтернату громадян, які постійно чи тимчасово проживають на території сіл Волочиського району і в більшості являються особами без постійного місця проживання на повне державне утримання, а також зарахування громадян вказаної категорії на повне державне забезпечення без належних документів та правових підстав з метою подальшого заволодіння коштами, які виділялися з бюджету на їх утримання, заволоділа бюджетними коштами на загальну суму понад 120 000 гривень, якими розпорядилася у власних цілях.

Санкція ч. 2 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що жінка вперше притягається до кримінальної відповідальності. Вона є розлучена, на утриманні має неповнолітнього сина та матір-інваліда, в інтернаті жінка вже тривалий час не працює. Суд звільнив її з під варти в залі суду та поклав наступні обов’язки:

  • повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання;
  • утриматись від спілкування зі свідками в даному кримінальному провадженні;
  • здати на зберігання слідчому, який здійснює досудове розслідування у цьому кримінальному провадженню, свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне