Вчора ФК Дунаївці вдома приймали ФК Фортеця з міста Кам’янець-Подільський

Вчора відбувся черговий матч Прем`єр Ліги Хмельницької області з футболу у якому ФК Дунаївці вдома приймали ФК Фортеця з міста Кам’янець – Подільський.

Дунаєвчани розпочали гру досить активно і вже на початку гри двічі відзначились у воротах суперника. Далі гості намагались відіграти гандикап, в моментах навіть за допомогою брудної гри – так за перший тайм голкіперу Дунаєвчан двічі надавали медичну допомогу! З рештою гості змогли відквитати один м’яч!

Другий тайм розпочався зі шквалу атак підопічних Володимира Ігнатьєва але так і не змогли відзначитись у воротах суперника, врешті друга половина проходила з перемінним успіхом обох команд, під кінець гри гості спробували організувати фінальний штурм але кожен раз попадали на контр – атаки Дунаєвчан, врешті фінальний свисток рефері сповістив про перемогу Дунаєвчан з рахунком 2-1!

Наступну гру ФК Дунаївці проведе на виїзді у Славуті куди Дунаєвчани їдуть із переможним настроєм!

За інформацією спільноти “Ділові Дунаєвці”.