Внаслідок недбалого ставлення підозрюваного до своїх професійних обов’язків померла 42-річна пацієнтка.
Медик однієї із лікарень у Хмельницькому підозрюють в неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнтки.