рубку

Славутський суд оштрафував чоловіка на 50 тисяч гривень за незаконну вирубку дев’яти дерев

В лютому місяці поточного року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було виставлено претензію мешканцю Шепетівської ТГ за незаконну вирубку…

7 місяців тому