В окупованій Автономній Республіці Крим та Севастополі російська адміністрація була змушена екстрено ввести режим аварійного обмеження електропостачання.
У середу, 2 квітня, в обласному центрі триватимуть ремонти електромереж. З цієї причини частина мешканців залишиться без світла.