Ілюстративне
За словами начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія в області на останній тиждень січня цього року були доведені ліміти до 214 мегават. Про це він розповів в інтерв’ю для Укрінформ.
«Для порівняння: у мирний час Хмельниччина споживала понад 1000 Мвт. Наразі більшість великих підприємств, які використовують 33 Мвт, вимушені простоювати. Для того, щоб вони запрацювали, потрібна потужність хоча б 360 Мвт», – сказав Сергій Гамалій.
В область релокувалися 60 підприємств. Найбільше із Харкова та Києва, також із Запоріжжя, Дніпра, Краматорська та інших міст Донецької й Луганської областей. Із цих 60 підприємств – 39 юридичних осіб та 21 фізична особа-підприємець. 76% уже розпочали діяльність на новому місці.
Серед релокованих компаній є підприємства швейної промисловості, машинобудування, виробники електричного устаткування, деталей для автотранспортних засобів, структурно-ізоляційних панелей (СІП-панелей) та домокомплектів, гідравлічного обладнання. Також це підприємства з продажу і ремонту сільгосптехніки та обладнання, автокранів, спецтехніки та інші. Вже відомо, що після закінчення війни 17 підприємств планують залишитись у Хмельницькій області.
З 21 по 25 квітня для зручності хмельничан, які планують впорядкувати місця поховань своїх рідних, буде організовано додатковий автобусний рейс до…
Київський незалежний театр ляльок “Равлик” запрошує жителів Хмельницького на сімейну виставу, створену за мотивами кіноповісті “Зачарована Десна” О. Довженка.
Працівники Національного природного парку «Мале Полісся» зафіксували акти вандалізму на екологічній стежці «Перлина Славутчини».
Одна з автопригод сталася по вул. Хмельницьке шосе, інша – по проспекту Грушевського. В обох випадках слідчі відкрили кримінальні провадження…
17 007 виконавчих проваджень через порушення правил військового обліку — тобто через протерміновані та несплачені штрафи від ТЦК — було…
На Хмельниччині судитимуть двох жителів Луганської області, яких підозрюють у державній зраді.
Leave a Comment