www.netishynrada.gov.ua
Відповідно до розпорядження міського голови Олександра Супрунюка від 4 лютого 2019 року, рекомендовано загальноосвітнім навчальним закладам міста запровадити карантинні заходи на 21 день у класах, де були зареєстровані випадки кору, забезпечити максимально можливу ізоляцію карантинних класів від інших колективів на 21 день (саме стільки триває інкубаційний період хвороби), не допускати нещеплених осіб в навчальні заклади, де зареєстровані випадки кору у період карантину на 21 день.
Обов’язково дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста. Окрім того, рекомендовано забезпечити роботу дошкільних навчальних закладів міста у посиленому режимі, проведення дезінфекційних заходів та суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму, провести у навчальних закладах міста санітарно-освітню роботу з питань профілактики кору.
Обмежити відвідування дітей з карантинних класів занять у:
У «Хмельницькій АЕС» рекомендовано проводити профілактичні заходи та санітарно-освітню роботу серед персоналу щодо необхідності проведення щеплення та заходи профілактики захворюваності на кір, обмежити відвідування дітей з карантинних класів занять у СК «Енергетик», в басейні та Нетішинській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі ППО ХАЕС.
Наразі КНП НМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нетішин» та КНП НМР «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» працюють у посиленому режимі, підтримують готовність госпітальної бази до роботи в умовах епідускладнень.
Відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради
Нагадаємо, що в колонії на Хмельниччині в’язнів тримають у камерах із температурою +9.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп під час приватної розмови закликав Президента України Володимира Зеленського до більш рішучих та сміливих дій…
Кількість загиблих і поранених серед мирного населення України у травні 2026 року сягнула критичного максимуму з квітня 2022 року.
Керівництво російської федерації визнало суттєве посилення дипломатичного та економічного тиску з боку Вашингтона.
Головне управління розвідки Міністерства оборони України провело успішну операцію з ліквідації військової логістики російських окупаційних військ на Запорізькому напрямку.
У ніч на 23 червня 2026 року російські окупаційні війська здійснили одну з наймасштабніших комбінованих атак, випустивши по території України…
В Україні офіційно завершився масовий процес декомунізації, що стартував ще у 2015 році. Останній радянський пам’ятний знак із зображенням Владіміра…
Leave a Comment