Деражнянський район: рятувальники застерігають громадян про небезпеку перебування на кризі

У зв’язку зі зниженням температури на поверхні водойм утворився крижаний покрив. Проте виходити на ще недостатньо незміцнілу кригу вкрай небезпечно! Тож, аби застерегти краян та не допустити небезпечних ситуацій на зимових водоймах, працівники ДСНС проводять попереджувальні заходи. 

Рятувальники відвідують місця масового перебування людей на кризі, проводять із рибалками роз’яснювальні бесіди, вручають пам’ятки та листівки застережливого характеру.

Як інформує сайт ГУ ДСНС у Хмельницькій області, 10 грудня працівники Деражнянського районного сектору попрямували до річок Вовк та Вовчок, що поблизу міста Деражня, де, незважаючи на небезпеку, рибалки займалися своєю улюбленою справою. Громадянам, котрі на той момент перебували на кризі, рятувальники зауважили, що у період різкої зміни температури повітря перебувати на льоду дуже небезпечно, адже він втрачає свою міцність і може не витримати й проломитися під ногами.

Тож не варто наражати себе на небезпеку, а дотримуватись необхідних правил поведінки. Також відпочивальникам розповіли, як діяти у разі потрапляння у крижану воду та вручили пам’ятки із відповідною інформацією.

Нагадаємо, рятувальники провели рейди на водоймах області. 9 грудня рятувальники ГУ ДСНС України у Хмельницькій області із представниками ЗМІ провели рейди на кризі річок та озер. Любителям зимової риболовлі вкотре нагадали основні правила безпечної поведінки, зазначивши, що у разі різкого потепління взагалі не варто виходити на лід. Адже крига на водоймах не надто міцна і у будь-який момент може проломитися під ногами. Усім, з ким довелося поспілкуватись, працівники ДСНС вручили тематичні листівки із застереженнями та провели інструктаж з питань дотримання безпечної поведінки на кризі. Якщо ви стали свідком нещасного випадку на льоду, одразу телефонуйте в Службу порятунку «101».

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

3 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

3 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

5 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

5 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому