На Хмельниччині з’явилися сертифіковані соціальні перемовники

У рамках форуму «Громадська безпека та інститут соціальних перемовників», який днями пройшов у Хмельницькому, відбувся перший випуск та вручення сертифікатів соціальним перемовникам. Усі вони  працюватимуть в громадах і будуть своєрідними посередниками між поліцейськими і місцевими жителями.

Протягом року на території Хмельницької області активно впроваджувався проект «Інститут соціальних перемовників». Розробляли та втілювали проект у життя його ініціатори з Головного управління Національної поліції Хмельницької області та громадської організації «АСТАР». Ідею представили на конкурсі під назвою «Безпечна громада — спільний інтерес, спільна відповідальність». Як інформує прес-служба поліції, в результаті саме цей проект став переможцем серед сотні претендентів на перемогу з усієї України.

hm.npu.gov

Далі усі бажаючі брати участь у цьому проекті подавали заявки та проходили спеціальний навчальний інтенсив, який складався з кількох модулів. Під час навчання майбутні соціальні перемовники опановували ази законодавства, майстерність комунікації та вирішення різного типу конфліктів.

hm.npu.gov

У результаті успішно пройшли навчання представники 11 об’єднаних тергромад області: Баламутівської, Вовковинецької, Дунаєвецької, Летичівської, Маківської, Сатанівської, Смотрицької, Солобковецької, Старосинявської, Судилківської та Чемеровецької.

hm.npu.gov

Під час форуму «Громадська безпека та інститут соціальних перемовників», який днями пройшов у Хмельницькому, відбувся офіційний випуск та вручення сертифікатів соціальним перемовникам. Також кожен із них отримав спеціальну валізу соціального перемовника, куди увійшли довідник, спеціальний яскравий жилет, ліхтар, відеокамера, обмежувальна стрічка, канцелярія та інші необхідні речі.

hm.npu.gov

У громаді соціальні перемовники будуть такими собі місцевими помічниками дільничного і працюватимуть на упередження серйозних конфліктів та правопорушень. До речі, інститут соціальних перемовників успішно діє у більш ніж 20 країнах світу. А от в Україні Хмельницька область стала першою, де впроваджується така практика.

 

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

4 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

4 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

6 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

6 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому