Олеся Нечай: від журналіста до оперативника

Як повідомляє ГУ НП у Хмельницькій області, Олеся Нечай має освіту юриста та психолога. У свої  28 років вона встигла попрацювати державним службовцем у юридичній сфері та журналістом, а зараз Олеся перебуває на посаді оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Кам’янець-Подільського відділу поліції.

Дивлячись на цю молоду тендітну дівчину, важко повірити, що вона вміло затримує злочинців та несе службу на рівні з чоловіками. Адже професія поліцейського, а зокрема оперуповноваженого, вимагає неабияких вмінь, зокрема і у фізичній підготовці.

Олесю,  Ви працюєте на посаді оперуповноваженого. Це ж так небезпечно, та й не зовсім жіноча робота?

Так, робота у нас небезпечна, однак доволі цікава та відповідальна. Щодня розумієш, що наражаєш себе на небезпеку, але водночас у голові лунає думка «Хто ж, як не ти?». На жаль, наша країна переживає нелегкий час. Поки військові воюють на сході із ворогом, ми тут на місцях воюємо зі злочинністю.

Як так сталося, що Ви вирішили стати поліцейським? Як далося це рішення? Чому? Чим  керувалися, коли пішли на відбір і на навчання?

На момент, коли оголошували набір у поліцію, я  працювала журналістом. Насправді, професія журналіста поєднана із професією поліцейського, адже ти постійно перебуваєш в пошуку інформації, правди та справедливості. Вдома я часто висловлювала думку рідним, що маю бажання служити в поліції, та якось одного дня мій син Тарас побачив в інтернеті оголошення про набір до поліції та сказав : «Мамо, а ти не хочеш спробувати?» З того моменту все і закрутилося.

 

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

3 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

4 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

6 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

6 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому