Побувати на Хмельницькій АЕС тепер можна не виходячи з дому

Як повідомляє прес-служба ХАЕС, щороку Хмельницьку АЕС відвідують тисячі екскурсантів. Відділ роботи з громадськістю щоденно знайомить громадськість регіону з роботою підприємства, проводить ознайомлювальні тури для бажаючих відвідати інформаційний центр та інші об’єкти на території АЕС. Хмельницька АЕС – це і майданчик для вивчення фізичних та хімічних процесів. Тут щорічно проходять практику студенти енергетичних та екологічних спеціальностей.

А відтепер Хмельницьку АЕС усі бажаючі можуть побачити, і навіть роздивитися в деталях, не виходячи з дому. Понад 40 кругових панорам території та об’єктів електростанції розміщено на сервісі Google Maps. Тільки тут можна піднятися на декілька відміток машинного залу другого енергоблока та побачити основне обладнання з різних ракурсів. Далеко не усі відвідувачі Хмельницької АЕС мають можливість побувати на блочному щиті управління – саме звідси здійснюється управління роботою обладнання енергоблоків. Завдяки віртуальним технологіям доступними громадськості стали серце електричної системи АЕС – центральний щит управління, відкритий розподільчий пристрій, бризкальні басейни і, звичайно, ставок-охолоджувач.

Неподалік проммайданчика Хмельницької АЕС – пожежна частина. На Ваш огляд вишикувався протипожежний автопарк.

Дорогою у місто – побувайте у навчально-тренувальному центрі, на повномасштабному тренажері, де навчається оперативний персонал станції. Не забудьте завітати і до інформаційного центру, щоб ознайомитись із представленою тут експозицією. А ще – у Вас з’явилася унікальна можливість побувати у зовнішньому кризовому центрі АЕС. Саме тут відбуваються масштабні протиаварійні тренування.

Шукайте Хмельницьку АЕС на Google Maps та вмикайте перегляд вулиць.

Leave a Comment
Поділитися

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

2 місяці тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

2 місяці тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

2 місяці тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

6 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

6 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

7 місяців тому