Рятувальники розповіли де на Хмельниччині цього літа можна купатися

Як повідомили сайту “Є” у ГУ ДСНС у Хмельницькій області, цьогоріч визначено 15 офіційних місць для відпочинку жителів області.
Сім з них у містах – Хмельницькому, Славуті, Полонному, Красилові, Ізяславі, Старокостянтинові та Нетішині, решта – в таборах та на базах відпочинку. А саме в селах Пашківці Хмельницького району, Головчинці Летичівського району, Гораївка (табір відпочинку «Бакота»), Велика Слобода (ПП «Дністровська Рив’єра», ПП «Вілла Дві Ріки»), Устя Кам’янець-Подільського району (база відпочинку «Смотрич), Рудківцях Новоушицького району та Вільшанах Волочиського району (база відпочинку «Ровесник» Волочиського машинобудівного заводу).
«Ми уже перевірили сім із 15 визначених місць масового купання. До початку купального сезону плануємо перевірити решту, – розповів сайту “Є” Андрій Козак, прес-секретар ДСНС у Хмельницькій області.– Перевірка включає в себе обстеження дна та підводного простору пляжу, встановлення необхідного облаштування, а також створення постійно діючих рятувальних постів (у складі не менше трьох рятувальників). Не зважаючи на велику кількість місць стихійного відпочинку на воді, не визначено та не облаштовано жодного пляжу в одинадцяти районах області (Старосинявському, Віньковецькому, Білогірському, Дунаєвецькому, Чемеровецькому, Теофіпольському, Шепетівському, Деражнянському, Славутському, Ярмолинецькому та Городоцькому районах)».

Leave a Comment
Поділитися

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

1 місяць тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

1 місяць тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

2 місяці тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

6 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

6 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому