ukrinform.ua
Внесок платників військового збору Хмельницької області до державного бюджету цього року склав 340 мільйонів гривень. Це на 35 мільйонів гривень, або на 10 відсотків більше від минулорічних надходжень в аналогічному періоді.
У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Хмельницькій області позитивну динаміку надходжень військового збору пояснюють, сумлінністю платників податків регіону. Вони нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір. Також важливим фактором є заходи, які проводить ДФС спільно з іншими контролюючими органами з легалізації праці.
Фіскали переконливо наголошують роботодавцям не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Вона позбавляє соціальних гарантій найманих працівників. Кожен, хто працює легально, щомісяця робить свій посильний фінансовий внесок в обороноздатність держави.
«Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Запровадивши гасло «Якщо хочеш отримати мир – сплачуй військовий збір!» маємо позитивну тенденцію надходжень, а відповідно фінансування державних програм в тому числі оборони країни»,- підкреслила заступник начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.
Нагадаємо, згідно статті 163 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військового збору є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Разом з тим, визначено і ряд інших об’єктів, це – орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.
Нагадаємо, що 6 мешканців Хмельниччини звернулися вчора, 13 грудня, до поліції із заявами про те, що вони стали жертвами шахраїв. Наразі працівники поліції з’ясовують всі обставини і працюють над пошуком зловмисників.
Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…
У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…
Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…
Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…
В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…
Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…
Leave a Comment