Патрульні долучилися до антидискримінаційної гри «Бути жінкою»

Сьогодні, 29 листопада, в Хмельницькому презентували соціальну гру про стереотипи та протидію гендерній дискримінації під назвою «Бути жінкою». Як повідомляє ГУ НП у Хмельницькій області, презентація відбулась в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

hm.npu.gov

У презентації гри взяли участь представники різних установ: юстиції Хмельниччини, Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради. Також до тренінгу долучилася Патрульна поліція,  обласний центр зайнятості, громадські організації та студенти.

hm.npu.gov

Соціальна гра «Бути жінкою» належить до так званих «серйозних» ігор. Це можливість для учасників перевтілитись  в одну з восьми унікальних героїнь. Усі вони мають магічні суперсили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя. Для цього їм доводиться долати упередження, несправедливість та інші перепони на шляху до успіху.

Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України, — пояснюють автори гри.

Хмельницькі патрульні, які взяли участь у презентації гри, переконані, що подібні заходи допомагають учасникам краще порозумітися у повсякденному житті та позбутись гендерних стереотипів та ярликів.

Нагадаємо, на Хмельниччині поліцейські навчаються тонкощам роботи з вразливими групами населення. Працівники поліції Хмельницької області навчаються дотримувати свої обов’язки щодо  вразливих груп населення. Навчання проводить Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів спільно з благодійною організацією «Легалайф-Україна».

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

4 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

4 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

6 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

6 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому