Поліція та громадські активісти ловили браконьєрів на Дністрі

За повідомленням прес-служби ГУ НП у Хмельницькій області, рейд проходив протягом двох днів. Під час спецоперації виявлено більше кілометра сіток і риби майже на 9 тисяч гривень впродовж дводенного рейду Дністром виявили працівники поліції Хмельницької області спільно з членами робочої групи Громадської ради при МВС.

 

копи витягають браконьєрські сітки з Дністра

Наразі триває період нересту, та, незважаючи на це, чи не щодня поліцейські Хмельниччини виявляють на річках браконьєрів. Найбільше їх паразитує на Дністрі, який є найдовшою і найповноводнішою рікою Хмельницької області.

У зв’язку з цим правоохоронці регулярно проводять на Дністрі рейди з виявлення браконьєрів. До останнього з них долучилися і представники робочої групи Громадської ради при МВС.
— Під час рейду ми зафіксували 2 факти браконьєрства, вилучили більше кілометра сіток та риби майже на 9 тисяч гривень. Її ми випустили назад у водойму, — підводить підсумки проведеної роботи Дмитро Міхалець, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області. — Важливу роль у проведенні цих заходів відіграли місцеві активісти. Саме члени робочої групи Громадської ради при МВС надали нам важливу інформацію щодо незаконної діяльності браконьєрів.

вилучені правоохоронцями сітки

Самотужки поліцейським проводити подібні заходи не так просто, оскільки поки що немає відповідного транспорту. Цього разу з ним допомогли працівники ДСНС.

— Ми дякуємо поліцейським та рятувальникам за те, що в період нересту допомогли очистити Дністер від сіток, — говорить Олена Власова, член робочої групи Громадської ради при МВС. — Але така робота має проводитись на постійній основі, адже Дністер — найбільша водна артерія нашої області. Його протяжність сягає більше 130 кілометрів. Тому ми звернулись до Нацполіції з проханням створити на Хмельниччині водну поліцію і забезпечити її необхідним транспортом.

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

3 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

3 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

5 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

5 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому