Рибоохоронний патруль нагадав рибалкам про заборону риболовлі на зимувальних ямах

Як тільки на річках з’явилась крига, одразу на водойми вийшли любителі зимової риболовлі – інформує Хмельницький рибоохоронний патруль.

Окрім того, що рибалки нехтують власною безпекою на льоду, вони ще й порушують Правила любительського і спортивного рибальства.

Хмельницький рибоохоронний патруль

Так, в період з 3 по 9 грудня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля здійснили рибоохоронні рейди. Щоб нагадати громадянам про заборону лову риби у зимувальних ямах, яка розпочалася з 1 листопада.

«В цьому році Управління Держрибагентства у Хмельницькій області встановило на Хмельницькому водосховищі зимувальну яму. Інспектори роздрукували інформаційні картки і листівки з попередженням та розміщували їх біля берегів водойм і на інформаційних стендах. На даний момент, патрульні проводять масово-роз’яснювальну роботу та попереджають рибалок. А вже з наступного тижня будуть притягувати порушників до відповідальності» – Зазначив начальник Управління Андрій Полудняк.

Хмельницький рибоохоронний патруль

Також працівники відомства ознайомили громадян з правилами поведінки на льоду. Вже вдруге інспектори вийшли на кригу спільно з працівниками ГУ ДСНС у Хмельницькій області. На Хмельницькому водосховищі, не зважаючи на критичну товщину криги, у неділю зібралось більше трьох десятків рибалок.

«У разі різкого потепління взагалі не варто виходити на лід. Адже крига на водоймах не надто міцна і в будь-який момент може проломитися під ногами. Якщо Ви стали свідком нещасного випадку на льоду, одразу телефонуйте 101. Для надання допомоги можна скористатися будь-якими підручними засобами: ременем, палицею, мотузкою тощо. Головне пам’ятати, що постраждалий може бути в стані шоку та паніки і, рятуючись, може потягнути за собою. В такому разі найкраще було б знайти будь-яку річ, щоб покласти її між собою та потопаючим. Діставши потерпілого з води, потрібно одразу відповзти від пролому на найбільш безпечну відстань та, за необхідності, надати потерпілому домедичну допомогу» – повідомили в ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, з 15 грудня на Хмельниччині заборонено ловити раків.

 

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

3 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

3 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

5 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

5 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому