137 знешкоджених БПЛА та атака на цивільні об’єкти: ППО відбила масований наліт рою безпілотників РФ
У ніч проти 28 серпня 2026 року російські окупаційні війська випустили по території України 166 ударних безпілотників типу Shahed (включаючи реактивні модифікації), «Гербера» та дронів-імітаторів «Пародія». Про це у своєму зведенні повідомило Командування Повітряних Сил ЗСУ. Станом на 09:00 силами та засобами протиповітряної оборони було знешкоджено 137 ворожих БПЛА у північних, південних, східних та центральних областях.
Ключові факти відбиття атаки та наслідки у регіонах:
Результат роботи ППО: Збито та придушено засобами РЕБ 137 безпілотників із 166 виявлених. У повітряному просторі на той час залишалися близько 10 ворожих цілей.
Влучання та уламки: Фіксуються влучання на 16 локаціях та падіння уламків збитих дронів ще на 4 майданчиках.
Удари по Києву та області: Столиця та Київщина другу добу поспіль перебувають під безперервним ударом. На Київщині спалахнули масштабні пожежі на складських комплексах.
Атака на «Нову пошту» в Сумах: Російська авіація скинула чотири керовані авіабомби (КАБ) на термінал «Нової пошти», пошкодивши будівлю та три вантажні автомобілі.
Удар по «Епіцентру» у Запоріжжі: У Запоріжжі ворожий дрон поцілив у торговельний центр «Епіцентр», унаслідок чого поранено щонайменше 4 осіб, а пожежа охопила площу близько 2000 кв. м.
Рятувальні та екстрені служби продовжують ліквідацію наслідків ворожих влучань та локалізацію пожеж.

