850 грн. штрафу за крадіжку мобільного: Шепетівський суд затвердив угоду про примирення

1
Фото: kolomyia.today

Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про примирення між обвинуваченим у крадіжці мобільного телефону і потерпілим – його власником. 29-річного чоловіка визнали винним за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу  і призначили узгоджене сторонами покарання – 850 грн. штрафу.

Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, чоловік із спальні  односельчанина викрав мобільник вартістю 2433,33 грн. Далі попросив знайомого, який не знав про те, що телефон крадений, здати його у ломбард. Той погодився. Виручені кошти – трохи більше 1,5 тисячі гривень – віддав обвинуваченому.

Потерпілий і винуватець уклали угоду про примирення, в якій узгодили кваліфікацію дій за частиною 1 статті 185 КК і покарання. Суд переконався, що укладення угоди є добровільним, відповідає вимогам закону, відтак затвердив її.

Нагадаємо, що розпочалась робота регіональної комісії з реабілітації у Хмельницькій області. 14 травня відбулось засідання регіональної комісії з реабілітації у Хмельницькій області, в ході якого було розглянуто 12 заяв від жителів області та прийнято відповідні рішення.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне