Авто для ЗСУ: лісівники Ярмолинеччини зібрали кошти на транспорт для фронту

Фото: https://kmlis.gov.ua/

Родини працівників Зіньківського та Віньковецького лісництв Ярмолинецького лісгоспу зібрали кошти на високопрохідний автомобіль для ЗСУ.

Лісничі Микола Магаляс та Анатолій Любінецький уже передали ключі від Kia Sorento представникам дев`ятого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Далі автомобіль попрямує до місця призначення – на передову.

Транспорт – це одна з найважливіших потреб на фронт. Віримо, що автомобіль допоможе нашим військовим.
 
Директор Ярмолинецького лісгоспу Іван Кирилюк зазначив: «Колектив Зіньківського лісництва зібрав 43 тисячі гривень, Віньковецького – 30 тисяч. Лісівники вкотре конкретними вчинками доводять, що не залишаються осторонь потреб ЗСУ та військовослужбовців. Підтримуємо морально та матеріально кожного мобілізованого з підприємства, оперативно реагуємо на всі запити сьогодення. Разом до ПЕРЕМОГИ, адже саме в єдності – сила!».
 
Ми не можемо змінити перебіг війни, але ми в силах займати активну позицію, допомагати та впевненими кроками наближати мир! Про це постійно наголошує начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко, у цьому переконаний кожен лісівник області!

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне