«Автошколи для осіб з інвалідністю»: ще один слухач отримав посвідчення водія

Фото: Регіональний сервісний центр Хмельницький

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій області активно співпрацює з Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Одним з напрямів спільної діяльності є реалізація флагманського проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю». Даний проєкт Міністерства внутрішніх справ України реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської. Інклюзивна автошкола функціонує на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, який через активні бойові дії вимушений був передислокуватися до Кам’янця — Подільського для продовження навчання в безпечних умовах. Тепер університет здійснює і підготовку осіб з інвалідністю до керування транспортними засобами. В навчальному закладі сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані до потреб осіб з інвалідністю, інклюзивні приміщення, досвідчені викладачі та можливість індивідуального навчання за зручним графіком

Сьогодні ще один випускник проєкту «Автошколи для людей з інвалідністю» отримав своє перше посвідчення водія — військовослужбовець 8 окремого гірсько – штурмового батальйону Яромир Сливка.

У березні минулого року 25- річний юнак підписав контракт із Силами оборони. На жаль, під час боїв на Донецькому напрямку отримав поранення, а з ним – втратив нижню кінцівку. Хлопець пройшов довгий шлях: операції, лікування, протезування.

«Я собі завжди повторюю, що у цьому світі немає нічого неможливого. Кожному все під силу, але головне мати бажання. Маєш бажання – будеш мати все. Потрібно йти до своєї мети. Я до своєї дійшов. Омріяне посвідчення водія тому підтвердження», — розповідає Яромир.

Українці заслуговують на комфортне обслуговування та якісні державні послуги. Разом будуємо інклюзивну країну, в якій свобода, комфорт і безпека пересування — будуть не привілеєм, а доступною можливістю для усіх.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне