Батько за сина: суд оштрафував чоловіка, син якого купив наркотики

35
Фото: gp.gov.ua

«Визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 КУпАП. Та накласти стягнення у виді штрафу в розмірі пʼятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що становить 850 грн, який стягнути в дохід держави», – таку постанову виніс Городоцький районний суд жителю Городка за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини.

Як встановив суд, 7 червня цього року на території ринку в Городку 14-річний юнак добровільно видав поліцейським поліетиленовий пакет із двома паперовими згортками. Згодом їхній вміст дослідять експерти і підтвердять підозри правоохоронців. В одному згортку був канабіс, в іншому – зерна конопель. Хлопець купив для власного вживання.

«(…) що сталося внаслідок ухилення громадянина П. від виконання передбачених ст.150 Сімейного кодексу України обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання свого неповнолітнього сина. Чим П. вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.184 КУпАП», – зазначено у постанові суду, яка не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції..

Пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне