Депутата Хмельницької обласної ради покарано за порушення вимог фінансового контролю

Фото: agravery.com
Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації.
 
У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до визначеної Законом відповідальності.
 
З початку року, за участі прокурорів, судами області винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Визнано 95 осіб, на яких накладено стягнення у виді штрафу на загальну суму понад 87 тис грн.
 
Найпоширенішим правопорушенням є несвоєчасне подання посадовцями е-декларацій та неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
 
Як приклад, прокуратурою у суді доведено вину депутата Хмельницької обласної ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
 
Обранець громади не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані в зв’язку із придбанням квартири вартістю майже 400 тис грн, а тому порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю.
 
У зв’язку із цим, постановою суду на депутата накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 гривень.
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне