Ділянка за десять мільйонів: в Славуті виставили на аукціон землю під будівництво

Фото: prozorro.sale

Славутська міська рада виставила на аукціон право оренди земельної ділянки площею в один гектар під будівництво туристичної інфраструктури. Про це йдеться на “Прозорро.Продажі” передає сайт “Є”.

Мова йде про право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення в один гектар з кадастровим номером 6810600000:01:007:0176. Вартість цієї ділянки оцінили в суму понад 10 мільйонів гривень.

Ділянка розташована в Славуті на вулиці Ярослава Мудрого. На цій же вулиці розташований історичний музей. Її призначення – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Стартова вартість річної оренди ділянки складає 301 тисяча 905 гривень. За результатами аукціону планується віддати ділянку в оренду терміном на десять років. Дата проведення аукціону – 9 серпня.

Варто зазначити, що умови проведення аукціону є ринковими. На даний момент, на сайті OLX пропонують земельні ділянки під будівництво з середньою вартістю сотки землі в діапазоні 30-40 тисяч гривень. Тож ділянка площею в один гектар землі буде коштуватиме не менш ніж 3-4 мільйони гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне