Дмитро Разумков розпочав робочу поїздку до Хмельницької області

Фото: https://novyny.org/

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков розпочав робочу поїздку на Хмельниччину. Під час візиту Дмитро Разумков ознайомиться з роботою виробничого підприємства «Хмельницька АЕС», відвідає Хмельницький військовий госпіталь, де поспілкується з  працівниками та бійцями.

Згідно з програмою візиту, Голова Парламенту відвідає  Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, де поспілкується з  педагогічним колективом і слухачами та вручить відзнаки Верховної Ради України.

Дмитро Разумков візьме участь у засіданні круглого столу з представниками регіональних бізнес-асоціацій та об’єднань великого бізнесу  «Законодавче забезпечення економічного розвитку регіонів, створення умов для розвитку вітчизняної промисловості, зменшення регуляторного та адміністративного тиску на бізнес».

Також заплановане спілкування Голови Парламенту з представниками вищих навчальних закладів Хмельниччини та головами студентських рад «Вища освіта в Україні на території Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне