До 15 вересня триває прийом заявок на конкурс на кращий благоустрій “Хмельницький – наш дім”

1
Фото: https://khm.gov.ua

Триває традиційний конкурс на кращий благоустрій “Хмельницький – наш дім”, присвячений Дню міста. Конкурс триватиме до 15 вересня.

До участі у конкурсі запрошуються підприємства, установи. Організації, управляючі муніципальні компанії, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Також мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

Метою конкурсу “Хмельницький – наш дім” є поліпшення благоустрою міста. Залучення підприємств, організацій, установ та жителів міста Хмельницького до участі у спільній роботі з благоустрою. Озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою. Також належного утримання житлового фонду.

Традиційно конкурс відбуватиметься у семи номінаціях: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста, «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків». Також «Будинок зразкового утримання», «Кращий під’їзд», «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, “Кращий благоустрій приватної садиби” та «Краща вулиця у приватному секторі».

За результатами конкурсу переможці у кожній номінації отримають дипломи та подарунки від міської ради.Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста Хмельницького. 28 вересня.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: 65-03-35. Заявки від номінантів подавати за цим же номером або на електронну адресу: org_control@khm.gov.ua

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне