До 9 років позбавлення волі засуджено херсонця, який вивіз мешканця м. Кам’янець-Подільського у лісосмугу та залишив помирати прив’язаним до дерева

смертельного випадку
Фото: Хмельницький апеляційний суд
Працівниками Хмельницької обласної прокуратури у суді доведено вину мешканця м. Херсон у незаконному позбавленні волі та залишенні людини у небезпеці, що спричинило її смерть.
 
У травні 2017 року рештки тіла людини та частини одягу у лісосмузі неподалік с. Кам’янка Кам’янець-Подільського району випадково знайшов місцевий житель.
 
У результаті проведеного за процесуального керівництва обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в області досудового розслідування встановлено, що залишки тіла належать 34-річному мешканцю м. Кам’янця-Подільського, з яким рідні втратили зв’язок у березні 2016 року.
 
З’ясувалось, що чоловіки виїхали за місто аби з’ясувати стосунки подалі від сторонніх. Залякуючи зброєю, раніше судимий за насильницькі злочини херсонець віком 24 роки прив’язав потерпілого мотузкою і скотчем до дерева та залишив його там помирати.
 
Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі людини, із застосуванням зброї, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю)  Кримінального кодексу України.
 
Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратур
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне