До Хмельницького СІЗО намагалися передати 28 пачок сухих дріжджів

11
Фото: ДУ “Хмельницький слідчий ізолятор”

26.03.2019 року в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» попереджено потрапляння до охоронюваної зони значної кількості заборонених предметів. Про це інформує прес-служба СІЗО.

Посилка надійшла від громадянки М. з міста Хмельницького на ім’я ув’язненого М. 1986 року народження. Близько 16:40 під час догляду співробітниками установи вмісту цього пакунка було виявлено та вилучено три зарядних пристрої до мобільних телефонів, чотири пари навушників до мобільних телефонів. А також двадцять вісім стограмових пачок сухих дріжджів «Львівських». Усе це “добро” знаходилось в прихованому вигляді в середині посилки.

За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП. Це незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність за злочин передбачається у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, до Хмельницького СІЗО передали оселедці нафаршировані доларами. 19.02.2019 року в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» попереджено потрапляння до охоронюваної зони значної кількості заборонених предметів. Посилка надійшла від громадянина Д. з села Олександрія Рівненської області на ім’я ув’язненого Ю. Близько 16:25 під час догляду співробітниками установи вмісту цієї посилки було виявлено та вилучено 200 грам сухих дріжджів, навушники до мобільного телефону, срібний хрестик із ланцюжком. Також було виявлено грошові кошти в сумі 2000 грн. купюрами номіналом 200 гривень, 500 доларів США купюрами номіналом в 100,50,20,10 та 5 доларів США. Гроші знаходились в прихованому вигляді в середині оселедців.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне