Е-петиція щодо облаштування зони відпочинку на території ДНЗ №5 набрала 500 голосів

111
Фото: khm.gov.ua

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. “Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Зона відпочинку “Прогулянки на свіжому повітрі” вихованців ХДНЗ №5 “Соловейко”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 25 березня петицію підписали 516 осіб з 500 необхідних. Про це інформує прес-служба Хмельницької міської ради.

Текст петиції: “Часткова відсутність дитячих альтанок на ігрових майданчиках Дошкільного навчального закладу №5, які передбачені Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів та встановлення яких забезпечить: 
– тривале перебування дітей дошкільного віку на свіжому повітрі за різних погодних умов (спекотної, дощової погоди), з метою зміцнення та загартування дитячого організму, розвитку рухових якостей та профілактики захворювань; 
– можливість покращити організацію пізнавальної, ігрової, пошуково-дослідницької, фізкультурно-оздоровчої діяльності дошкільників на свіжому повітрі; 
– захист вихованців від атмосферних опадів та прямих сонячних променів під час прогулянок.

Ключові показники оцінки результату проекту:
Соціальні: зниження захворюваності дітей дошкільного віку, що як наслідок веде до системної професійної зайнятості батьків. 
Оздоровчі: створення необхідних умов для зміцнення та загартування дитячого організму. 
Педагогічні: забезпечення гармонійних умов перебування дітей в ДНЗ. 
Для розвитку громади: ріст рейтингу органів місцевого самоврядування щодо покращення умов виховання дітей в дошкільному закладі, підняття іміджу ДНЗ”.
Автор: Бесіда Світлана Іванівна.
Дата початку збору підписів: 14 січня 2019 р.

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам з наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне