Ексдепутата Хмельницької облради, якого визнали винуватим у шахрайстві, мобілізували

Фото: «Слово і діло»

Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов’язків, покладених на обвинуваченого.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду через мобілізацію призупинила розгляд справи колишнього депутата Хмельницької обласної ради Миколу Харкавого, якого визнали винуватим у шахрайстві і засудили до семи років позбавлення волі, інформує «Слово і діло».

Таке рішення 16 листопада ухвалила колегія суддів АП ВАКС.

«Судове провадження у справі за апеляційними скаргами: захисників на вирок Вищого антикорупційного суду від 21 січня 2022 року в кримінальному провадженні №52017000000000320 від 13 травня 2017 року зупинити до звільнення (Миколи Харкавого – ред.) з військової служби», – йдеться в рішенні.

Водночас судді продовжили строк дії обов’язків, покладених на Харкавого, до 19 січня. Він зобов’язаний: не відлучатись за межі України без дозволу суду; залишити на зберіганні закордонні паспорти, а також повідомляти прокурора та суд про зміну місця свого проживання та/або перебування, та/або місця роботи.

Як відомо, ВАКС визнав ексдепутата Харкавого винуватим і засудив його до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, за версією обвинувачення, Харкавий вчинив підбурювання до закінченого замаху на пропозицію і надання неправомірної вигоди службовій особі, а саме директору комунального закладу освіти, у розмірі 50 тисяч доларів. Як вважає слідство, депутат пообіцяв сприяти поновленню контракту з цим директором та фінансуванню капітальних видатків закладу освіти в розмірі понад 20 млн грн, зокрема задля будівництва спортивної зали.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне