Фахівці ветеринарного шпиталю з Хмельниччини врятували майже сотню тварин з Київщини

Фото: https://ngp-ua.info/

Війна опалила життя не лише тисяч мирних жителів нашої країни. Величезна кількість домашніх улюбленців також постраждали від обстрілів, отримали поранення, залишилися без турботи своїх господарів. З перших днів війни ветспеціалісти «Першого військового шпиталю ветеринарної медицини» на чолі з Кирилом Чумаковим надавали допомогу як тваринам переселенців, що приїздили на Хмельниччину, так і службовим, що несуть службу разом з нашими захисниками. Інформує НГП.

Нещодавно група фахівців шпиталю відвідала звільнені від окупантів міста Київщини  – Ірпінь, Бучу та Ворзель, аби надати необхідну допомогу постраждалим від війни тваринам, повідомили в ОВА.

Спільно з представниками кінологічного центру ГУНП в Київській області наші ветеринари оглянули 30 службових собак різних порід, провели УЗД діагностику 10 собакам, що служать в ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції. Десять чотирилапих пролікували, ще чотирьох прооперували.

Також не залишилися поза увагою команди госпіталю утриманці Дитячої кінноспортивної школи «Санівел» у м. Ворзель. Ветеринари провели клінічний огляд 17 коней, 7 з них отримали необхідне лікування.

У м. Ірпінь наші ветспеціалісти надали консультації власникам тварин місцевих мешканців та обстежили понад три десятки котів, що перебувають у притулку. Загалом під час виїзду фахівці шпиталю прийняли, оглянули та прооперували 91 тварину.

Крім того, було передано гуманітарну допомогу від Хмельницької ОВА в кількості 20 мішків корму.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне