Голова Славутської громади: збитків від російської атаки на десятки мільйонів гривень, ліквідація наслідків може тривати кілька місяців

Фото: https://suspilne.media/

Славутський міський голова Василь Сидор назвав розмір шкоди завданої громаді після нічної атаки російськими безпілотниками напередодні, 25 жовтня. За його словами – це десятки мільйонів гривень.

“Найбільше пошкоджень зазнала промислова зона міста. Ліквідація наслідків може тривати кілька місяців. Вчора представники міської влади підрахували суму збитків у громаді. Вона склала декілька десятків мільйонів гривень”, — сказав він.

Проте, уже за декілька днів у місті планують відновити роботу соціальної сфери, інформує Суспільне.

“Ми поставили задачу, щоб сьогодні-завтра відновити повністю роботу закладів освіти й культури, медицини. А з понеділка ми вже хочемо розпочати навчальний процес”, — розповів Славутський міський голова.

За його словами, більш тривалий процес займе відновлення промислової зони та приватного сектору, каже Василь Сидор.

“Дуже сильно пошкоджені об’єкти промислової зони. У нас мирне місто. Ми виготовляємо сантехніку, двері. Тому наша задача зараз – максимально це відновлювати. Однак, що стосується відновлення саме промислової зони та приватного сектору, то це може тягнутися місяцями. Тому що дуже великий обсяг робіт. Відновлення рам, контуру, дверей, покрівлі – це такий складний процес. Але ми не залишимо без допомоги жодну людину”, — каже Василь Сидор.

Також, каже мер міста, внаслідок удару безпілотниками, пошкоджені тисячі вікон.

“Червоний Хрест та інші благодійні організації допомагають. Ми видали вчора плівки, цвяхи, щоб люди могли контур позабивати, бо у нас були запаси. Нам дуже допомагають”, — розповів Василь Сидор.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне