Головного бухгалтера хмельницького підприємства, який привласнив кошти, відправили під домашній арешт

8
Фото: pravda.if.ua

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду  було обрано запобіжний  захід у вигляді домашнього арешту  головному бухгалтеру одного із комунальних закладів міста. Він підозрюється  у вчиненні особливо тяжких злочинів передбачених ч.3 ст.191, ч.5 ст.191. Це заволодіння майном, шляхом зловживання службовим становищем. Ч.3 ст.362 КК України. Це несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно –  обчислювальних машинах (комп’ютерах),  автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

Так, чоловік підозрюється в тому, що будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив привласнення чужого майна. А саме грошових коштів  комунальної організації на  суму понад 1 500 000 грн. Цим заподіяв даному підприємству майнову шкоду в особливо великому розмірі. Окрім цього,  підозрюваний перебуваючи на посаді головного бухгалтера  комунальної організації вчинив ряд інших дій, які виразились у несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі та які виразились у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що підозрюваний не судимий, з’являється на виклики слідчого, розкаюється у вчиненому, виявляє намір відшкодовувати заподіяну шкоду, окрім цього підозрюваний має постійне місце проживання, сім’ю та міцні соціальні зв’язки.

Тож в  найближчі два місяці чоловіку заборонено залишати житло в період часу з 22 год. 00 хв. до 07 год. 00 хв. наступного дня. Крім того, покладені наступні обов’язки:

прибувати до слідчого, прокурора, суду за кожною вимогою;

– повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання;

– утриматись від спілкування із свідками у даному кримінальному провадженні;

 здати на зберігання слідчому у даному кримінальному провадженні свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд за межі України.

Санкція ч. 5  ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне