Громади Хмельниччини отримали ще 9 нових шкільних автобусів

Фото: Хмельницька обласна державна адміністрація
Сьогодні заклади загальної середньої освіти області отримали ще 9 шкільних автобусів. Це друга партія автобусів, які передаються на громади, першу партію в такій кількості вони отримали напередодні нового року.
 
Ключі від новеньких машин вручили представникам громад начальник ОВА Сергій Гамалій разом із своїм заступником Володимир Юр’єв, а також народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський.
 
Отож, ще 8 територіальних громад області поповнилися новенькими та комфортними автобусами, зокрема: Антонінська, Городоцька (2), Зіньківська, Ізяславська, Летичівська, Полонська, Староостропільська та Старосинявська.
 
«З початком війни Хмельниччина передала 84 шкільних автобуси до Луганської та Донецької областей, де й досі тривають активні бойові дії. Тому потреба у придбанні автобусів досі залишається актуальною. Ми і надалі працюватимемо над оновленням автопарку, аби наші школярі мали можливість безпечно і комфортно дістатися до навчальних закладів», – сказав Сергій Гамалій.
 
Нагадаємо, що придбання автотранспорту у 2022 році здійснювалось на умовах співфінансування, зокрема: 57,7% – за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету та 42,3% – з місцевих бюджетів. Загалом було придбано 18 шкільних автобусів на загальну суму 46 620,0 тис. гривень для 15 територіальних громад області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне